П’ємо тільки «Червону калину»

Мінеральна вода Червона калина Мінеральна вода Червона калина

Про нас

ТзОВ «Водограй» є власником найпотужнішої марки мінеральної води серед рівненських регіональних виробників, а саме ТМ «Червона калина», про унікальність та лікувальні властивості якої знають далеко за межами області.

Історія

ТзОВ «Водограй» з 2002 року по теперішній час пройшло великий шлях. А все розпочалося з того, що у 2002 році зусиллями небайдужих ентузіастів, на чолі з Л.Р. Рибачком, було розпочато виробництво мінеральної води «Червона калина», яку видобувають і розливають безпосередньо зі свердловини глибиною 750 м. Доведена до мінералізації 2,4-4,0 мг/дм3, мінеральна вода «Червона калина» випускається як лікувально-столова і рекомендується гастроентерологічним хворим, а також усім людям, проживаючим на радіоактивно забрудненій території, як засіб для виведення радіонуклідів та підвищення адаптогенних можливостей організму.


На даний час наш завод мінеральної води має три виробничі цехи, де, крім мінеральної лікувально-столової води «Червона калина», розливається мінеральна вода природно-столова для щоденного вживання «Червона калина лагідна», питна вода «Кришталь» та спеціальна демінералізована вода для кавових апаратів - «Гірська кришталева».


Виробництво питної води «Кришталь» розпочалося у 2005 році. Ця вода - надзвичайно м’яка, не потребує додаткового пом’якшення, а отже, ідеальна для приготування їжі, кави, чаю. Вона не проходить багатоступеневе очищення і подається безпосередньо зі свердловини в ідеальному стані. Її не потрібно фільтрувати, вона лише очищається від грубих домішок та додатково обробляється бактерицидним опроміненням для отримання стерильності.


У 2008 році на території підприємства відкрито нове унікальне родовище мінеральної води – «Водограйне», зі свердловини глибиною 146 м. Родовище повністю досліджено науковим середовищем та розпочато виробництво мінеральної природно-столової води «Червона калина лагідна». Така назва отримана завдяки її хімічному складу та низькій мінералізації. За висновками науковців Українського НДІ медичної реабілітації та курортології, «Червона калина лагідна» сприяє виведенню шлаків з організму, стимулює сечоутворюючу функцію нирок та жовчеутворення в печінці, активує показники червоних кров’яних тілець.


У 2014 році ТзОВ «Водограй» вивело на ринок новий бренд — вода питна оброблена «Гірська кришталева» під торговою маркою «Краплинка». Спеціалісти підприємства зменшили в ній вміст мінеральних солей до мінімального рівня, що робить її ідеальною для використання в кавових апаратах.

 

Ось так крок за кроком за 14 років маленьке підприємство переросло в потужний завод мінеральної води “Водограй”.

Відзнаки та нагороди

За бездоганну якість та екологічну чистоту мінеральна вода і безалкогольні напої під ТМ «Червона калина» науково-експертна рада національної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» нагородила підприємство загальнонаціональним знаком якості «Вища проба» України, з правом маркування продукції відповідною символікою. Інформацію про ТзОВ «Водограй» занесено до щорічного видання «Регистр лучших товаров Украины».


Також продукція ТМ «Червона калина» брала участь у загальнодержавних та міжнародних виставках-ярмарках та отримала дипломи: за участь у ХVІІ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2005», у ХVІІІ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2006», у ХХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2008» та грамоту за участь у ХІХ Міжнародній виставці-ярмарку «АГРО-2007», у Загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» у 2005 та 2006 роках.


У 2007 році продукція підприємства, а саме - мінеральна вода «Червона калина», стала переможцем Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України».


У 2009 році вода питна «Кришталь» стала переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів» у номінації «Краща питна вода».

 

Процес виробництва питної води.