Доставляємо воду із природного джерела

Мінеральна вода Червона калина

Доставка

Вода «Кришталь» від ТМ Червона Калина та «Гірська Кришталева» від ТМ Краплинка - еталон чистоти та якості

Питна вода “Кришталь” рекомендована Науковим центром превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України. ЇЇ унікальність полягає в тому, що вона надзвичайно м'яка і не потребує додаткового пом'якшення. А, отже  ідеальна для приготування їжі, кави, чаю.

Вона не лишає накипу на посуді. Для господинь, які полюбляють домашнє консервування, вода “Кришталь” просто незамінна. Окрім цього, вода не потребує багатоступеневої очистки, адже подається безпосередньо зі свердловини в ідеальному стані. Її не потрібно фільтрувати. Вода лише проходить очистку від грубих домішок та додаткову обробку бактерицидним опроміненням, що надає воді стерильності.

Вода питна оброблена “Гірська кришталева” рекомендована Науковим центром превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України. Вона ідеально підходить для використання в кавових апаратах.

Спеціалісти підприємства зменшили в ній вміст мінеральних солей до мінімального сухого залишку, що дозволяє продовжити термін експлуатації кавових машин. Кава, заварена на цій воді, має неповторний природний смак.


Безкоштовна оперативна доставка води та супутніх товарів по м. Рівне та області.

Куллери для води в рострочку під 0%

Помпи та диспенсери для ПЕТ пляшок 18,9 л.

Замовлення води - дуже популярна послуга як для великих підприємств, так і для приватних осіб. Усім відомо, що вода, яка подається з-під крану, не бажана для вживання. У результаті досліджень доведено, що вона навіть може спричинити захворювання. Саме тому більшість людей, які піклуються про здоров'я – своє та близьких - користуються такою послугою як замовлення води. Питна вода від компанії «Червона калина» має оптимальний склад макро- і мікроелементів та мінералів, необхідних для людського організму.


Підприємство «Червона калина» надає швидку доставку питної води, а також необхідного для неї обладнання, у домівки та офіси.


Основна відмінність компанії «Червона калина» від інших – наша питна вода рекомендована Науковим центром превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України. Її унікальність полягає в надзвичайній природній м’якості без потреби додаткового пом’якшення.


Замовлення води можна робити в будь-який час. Доставка питної води та супутніх товарів (кулера, помпи і диспенсерів для ПЕТ) виконується оперативно і безкоштовно, у попередньо обумовлений термін. Наша питна вода для кулера, який можна розмістити в будь-якому приміщенні, може доставлятися разом з кулером, або його можна взяти окремо, оплативши вартість чи скориставшись безвідсотковою розстрочкою.


Ми доставляємо воду ТМ «Червона калина» у будь-який район міста Рівне та Луцьк. Доставка питної води в офіс забезпечить гарне самопочуття кожного працівника, оскільки чиста вода необхідна для нормального функціонування організму та високої працездатності.


Доставка води додому – це:

  • економія коштів (вартість нашої води дешевша від тієї, яку пропонують торгівельні точки);
  • відсутність накипу на чайниках та іншому посуді;
  • полегшення праці (не потрібно самостійно носити бутелі чи пляшки з водою);
  • відсутність захворювань, які може спричинити забруднена вода;
  •  впевненість у постійній наявності в домівці чистої питної води, яка не тільки приємна на смак, а й дуже корисна.

Замовлення води можна зробити онлайн або зателефонувавши за вказаними в розділі «Контакти» номерами. На нашому сайті можна ознайомитися з діючими акціями та вигідними пропозиціями.

Адреса та контакти відділу доставки

Адреса:

Україна, 35318, м. Рівне, вул. Князя Володимира, 112А

Телефони:

Рівне:

+38 (097) 165-65-81
+38 (050) 801-41-31
+38 (0362) 43-23-43

Луцьк:

+38 (098) 257-94-10
+38 (050) 257-82-39

E-mail:

vodakrushtal@meta.ua

Перейти на сайт доставки

Написати повідомлення: