Мінеральна вода Червона калина

Новини

ЖИВА ВОДА ДЛЯ ВАГІТНИХ

ЖИВА ВОДА ДЛЯ ВАГІТНИХ

ЖИВА ВОДА ДЛЯ ВАГІТНИХ

ЖИВА ВОДА ДЛЯ ВАГІТНИХ

Вагітність - прекрасний період у житті жінки, але цей період і найвідповідальніший.

З його настанням обмінні процеси в організмі стають інтенсивнішими: зростає потреба в поживних речовинах, кисні, збільшується обсяг циркулюючої крові, серце і нирки вагітної працюють з підвищеним навантаженням. Все це - результат адаптації вагітної до потреб розвитку її дитини. А щоб ці процеси проходили легко і природно, мамі необхідно звернути увагу на питний режим.

Відомо, що потреба у воді під час вагітності зростає в два рази в порівнянні зі звичайним станом. У цей період майбутня мама повинна пити стільки води, скільки вимагає її організм.

Бажано, щоб вода, яку п'є вагітна жінка, була якісною, безпечною і фізіологічно повноцінною.

Вчені стверджують, що якщо б всі мами пили тільки чисту і корисну воду під час вагітності і лактації, кількість дітей із різними захворюваннями скоротилася б у кілька разів. Саме тому кожній майбутній мамі необхідно з усією серйозністю поставитися до вибору води для щоденного споживання. Як жінці вибрати саме ту воду, яка не зашкодить малюкові? Для цього потрібно отримати уявлення про основні джерела питної води. Сьогодні ми спробуємо разом з вами знайти відповідь на це питання і зрозуміти, яку ж воду краще пити вагітним.

Що пити вагітній?

Як тільки жінка замислюється про те, що їй краще пити, в голові виникає перелік різних джерел води, які взагалі прийнято пити: кип'ячена вода водопровідна вода, вода з криниць та бюветів, фільтрована вода, артезіанська вода. Давайте розберемося, який вид води корисніше і безпечніше для майбутньої мами.

 

Кип'ячена вода

 

Прийнято вважати, що кип'ячена вода абсолютно безпечна, так як при високих температурах гинуть всі шкідливі інфекції і бактерії, які можуть міститися у воді. Дійсно, значна частина шкідливих бактерій зникає при t100°С, але деякі види бактерій все ж не піддаються впливу стандартного кип'ятіння. Крім того, під час кип'ятіння вода випаровується, а це призводить до того, що в ній збільшується концентрація солі (ви її легко можете бачити на стінках чайника у вигляді накипу). Солі накопичуються в організмі людини і можуть викликати збої в його роботі. Тому лікарі не рекомендують вагітним пити кип'ячену воду.

 

Вода з-під крана

 

Вода з крана, безумовно, перш ніж потрапити до нас в будинок проходить фільтрацію, очистку і дезінфекцію, однак якість труб, по яких вона потрапляє до нас в квартири, залишає бажати кращого. Тому воду знезаражують за допомогою хлорування. Безліч вчених з різних країн у процесі досліджень з'ясували, що систематичне вживання хлорованої води може призвести до розладу роботи організму, до захворювань різних органів і систем. Якщо ж вагітна жінка п'є виключно воду з крана, це може стати причиною народження дитини з вадами серця та порушеннями мозку.

 

Вода з колодязя

 

Здавалося б, що може бути краще природної води з криниці, адже саме їй наші мами і бабусі віддавали перевагу не один десяток років. Звичайно, якщо б наша екологія була в ідеальному стані, така вода була б безпечним способом відновлення водно-сольового балансу вагітної. Але ситуація така, що зараз все частіше при вирощуванні сільськогосподарських культур використовують нітрати, ті потрапляють в землю і підземні води. А вони дуже небезпечні для організму людини. Тому, звичайно ж, майбутнім мамам не варто ризикувати.

 

 

Фільтрована вода

 

Напевно, ви багато чули про те, що водопровідну воду можна зробити безпечною, якщо профільтрувати її? Так, це майже правда. В більшості своїй, фільтр чистить тільки від хлору, а всі шкідливі речовини у воді залишаються. Більш того, осідають на фільтрі і корисні елементи - магній, кальцій та інші. Фільтр треба міняти з великою частотою, що виходить ще й дорого.

 

Природна артезіанська вода.

 

Можна з повною впевненістю сказати, що це найкращий вибір для майбутньої мами. Ця вода створена природою, а наша задача, як виробника такої води – зберегти та донести її корисні властивості до споживача. Вона має повноцінний збалансований склад мікроелементів (кальцій, магній, натрій, калій), необхідних людині. Така вода повинна складати 2/3 всіх рідин, які вживає вагітна жінка протягом дня (нормую вважається 2 літра в I-II триместрах, 1, 5 літра в III триместрі).

Рівень мінералізації води для вагітних повинен не перевищувати 1000 мг/дм3 .

Таку воду слід пити перед вживанням їжі: вона поліпшує апетит, стимулює виробку травних соків та роботу товстої кишки, дозволяє знизити кількість вживаної солі за рахунок розчинених в ній мінералів.

ТМ Червона калина, піклуючись про Ваше здоров”я, пропонує Вам питну воду “Кришталь”, яка повністю відповідає всім вищепереліченим критеріям.

Ми намагаємось максимально зберегти природні властивості та природний склад кінцевого продукту. Наші дослідження та спостереження доказують, наскільки така вода важлива для здоров’я людини. Не кажучи вже про вагітних жінок. Вона не тільки втамовує спрагу, але й наповнює організм природними мінералами в збалансованих пропорціях. Іони магнію, наприклад, виявляють заспокійливу дію на нервову систему жінки, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, регулюють перистальтику кишковика, знижують підвищений тонус та напругу матки. А кремній, як сорбент, знижує прояви токсикозу. Таку воду можна називати не тільки корисною, а й — "живою".

 

Поділитись в соцмережах:

Усі новини