Мінеральна вода Червона калина

Новини

Весна...Від сну пробуджується не тільки природа, а й людський організм. Що ж зробити, щоб наш організм "проснувся" правильно?

Не завжди розбудити і змусити працювати свій організм у правильному режимі можливо самотужки. Іноді йому необхідно допомогти - наприклад, провести глобальну весняну чистку організму...

Весна...Від сну пробуджується не тільки природа, а й людський організм. Що ж зробити, щоб наш організм

Не завжди розбудити і змусити працювати свій організм у правильному режимі можливо самотужки. Іноді йому необхідно допомогти - наприклад, провести глобальну весняну чистку організму...

Весна...Від сну пробуджується не тільки природа, а й людський організм. Але не завжди розбудити і змусити працювати свій організм у правильному режимі можливо самотужки. Іноді йому необхідно допомогти - наприклад, провести глобальну весняну чистку організму. Звучить насторожуюче, але, насправді, не все так страшно..
Для початку давайте розберемося, що таке чистка організму. Лікарі відносяться саме до даного визначення вельми скептично. Дуже часто прихильники всіляких методик очищення говорять про те, що в організмі людини знаходяться шлаки. Однак медики стверджують, що ніяких шлаків в організмі немає, і за визначенням, бути не може. А значить - і чистити в функціонувати в повному обсязі. 
Дуже хорошим методом очищення організму є промивання. У період очищення організму необхідно випивати не менше 3 - 3, 5 літрів рідини на добу. Зверніть особливу увагу на те, що саме ви п'єте - просто чиста питна вода для цього не найкращий варіант. 

Лікарі рекомендують пити наступні напої:

  • Мінеральна вода, насичена солями натрію, переважно негазована.
  • Різні соки - зрозуміло, переважно свіжовичавлені, але не цитрусові.
  • Зелені чаї та трав'яні відвари. Але переконайтеся, що ви не страждаєте алергічною реакцією на окремі компоненти.


Промивання організму вкрай корисно, проте таким чином очищаються тільки нирки. А ось жовчний міхур і печінку залишаються незадіяними. Та й кишечник чиститься тільки частково. Тому для їх очищення дуже ефективний наступний рецепт - масло і лимон. Зверніть увагу - він строго протипоказаний тим людям, у яких є алергія на цитрусові фрукти. Крім того, у жодному разі неприпустимо застосовувати цей спосіб очищення в домашніх умовах тим, хто страждає від гастритів шлунка, і вже тим більше від запальних захворювань печінки.

Власне, сам процес вкрай простий - протягом доби людині не можна їсти нічого. Але кожні дві години необхідно випивати по половині склянки мінеральної води, в якій розчинено дві столові ложки лимонного соку. І кожну годину необхідно випивати по чайній ложці оливкової олії. Курс очищення - один день на тиждень, протягом одного місяця.
У тому ж випадку, якщо очищення печінки і жовчного міхура лимонним соком людині не підходить, він може спробувати більш м'які рецепти - лікувальні тюбажі і дихальна гімнастика. Відразу ж після пробудження необхідно випити 0, 5 літра теплої мінеральної води - негазованої. Потім ляжте на правий бік і підкладіть теплу грілку. У подібному становищі необхідно залишатися близько однієї години.

ТМ "Червона калина" пропонує Вашій увазі мінеральну воду "Червона калина лагідна" негазована, яка доможе очистити Ваш організм в домашніх умовах. Мінеральна вода "Червона калина лагідна" негазована видобувається і розливається в екологічно чистому куточку Рівненщини, немає жодних протипоказань і корисна як дорослим так і дітям! 
Допоможи своєму організму працювати правильно разом з ТМ "Червона калина".!!!

Поділитись в соцмережах:

Усі новини