Мінеральна вода Червона калина

Новини

Чи можна пити воду перед їжею? Чи можливо краще пити воду відразу після прийому їжі?

Вода, вода, водиченька...і що тут такого?! Набрали склянку води, випили і побігли далі: хто по справах, хто до столу, а хто і на диван. Здається все так як має бути, а от і ні, все зовсім не так. Чому? Зараз усе розповім.

Чи можна пити воду перед їжею?  Чи можливо краще пити воду відразу після прийому їжі?

Вода, вода, водиченька...і що тут такого?! Набрали склянку води, випили і побігли далі: хто по справах, хто до столу, а хто і на диван. Здається все так як має бути, а от і ні, все зовсім не так. Чому? Зараз усе розповім.

Вода, вода, водиченька...і що тут такого?! Набрали склянку води, випили і побігли далі: хто по справах, хто до столу, а хто і на диван. Здається все так як має бути, а от і ні, все зовсім не так. Чому? Зараз усе розповім. Отож, кожному з нас потрібно пити багато води, яка буде приносити користь. Звідси логічне запитання, а коли і яку воду можна пити? Цим питанням задаються багато. Ми також не виняток. Отож, поїхали!

 

Чи можна пити воду перед їжею?

Щоб переварити їжу, шлунково-кишковим трактом виробляються певні ферменти (травні соки). Якщо яку-небудь рідину випити безпосередньо перед прийомом їжі, то вона розбавить травний сік і змиє необхідні ферменти в нижні відділи ШКТ. Цей процес небажаний, так як їжа потрапить у непідготовлений шлунок і буде лежати там до тих пір, поки організм не виробить нову порцію ферментів. Тим часом їжа може потрапити в кишечник, де, не оброблена належним чином, буде приречена на гниття. Отруєні речовини почнуть просочуватися в лімфу і кров, і організму доведеться витратити додаткові зусилля для того, щоб усунути негативні наслідки цього процесу. Результатом можуть стати різні кишкові розлади та порушення функціонування деяких життєво важливих систем у тілі людини. Тому на питання про те, як правильно пити воду перед їжею, є цілком обґрунтовану відповідь: приблизно за півгодини до прийому їжі.

Чи можна пити воду відразу після прийому їжі?

Травлення в організмі триває від двох до чотирьох годин. Тому пити відразу після їжі теж шкідливо. Якщо відчувається гостра необхідність, то можна прополоскати рот і випити два-три ковтки чогось гарячого. Після того як їжа в організмі грунтовно перетравиться, тобто через два з половиною години, можна випити води, щоб змити залишки їжі і нейтралізувати накопичилася кислоту в шлунку. Якщо людина прислухається до порад фахівців про те, як правильно пити воду після їжі, то він забезпечує собі нормальне травлення.

Мінеральна вода

Мінеральною водою називається рідина, яку взяли з підземного джерела, що пройшов офіційну реєстрацію. В залежності від складу і ступеня мінералізації така вода буває лікувальної (10-15 г солі на один літр), лікувально-столової (1-10 г солі на один літр) і їдальні (менше 1 г на один літр). З усіх перерахованих вище тільки столову мінералку можна пити скільки завгодно.

Свята вода

Освячена в церкві вода вимагає до себе побожного відношення. Її особливою властивістю є те, що вона передає свої благодатні якості тієї рідини, з якої її змішують. Про те, як пити святу воду правильно, можна дізнатися в храмі. Як правило, вона вживається віруючими натощак разом з невеликим шматочком просфори. Крім того, святою водою прийнято окропляти своє житло. Існує спеціальна молитва, яку потрібно вимовляти при вживанні освяченої рідини. Але всі ці умови можуть не дотримуватися людиною, що страждають якою-небудь недугою. Святі отці стверджують, що святу воду вживати потрібно і можна в будь-який час і при надзвичайних обставинах. При належному відношенні святиня залишиться приємною і свіжою на смак тривалий час. Зберігати її потрібно окремо від інших продуктів, краще поруч з іконостасом. Питання про те, як пити святу воду правильно, швидше духовного, а не гастрономічного характеру, тому відповідь на нього кожен віруючий дає собі сам.

Тала вода

Існує думка, що тала вода володіє лікувальними властивостями, і її можна готувати в домашніх умовах. Вона володіє чіткою і рівною структурою, подібною до тієї, яку має клітина людини, тому приймається організмом як близький, родинний продукт. Люди, які знають, як правильно пити талу воду, мають хорошу працездатність, високу мозкову активність і міцне здоров'я. Заморожувати рідину краще у пластмасових ємностях. Щоб вона була чистою, без домішки хлорвмісних речовин, її краще попередньо профільтрувати. Ні в якому разі не можна нагрівати воду для того, щоб вона швидше відтавала. При температурі вище 37 градусів вона повністю втрачає свої лікувальні властивості. Дуже важливо знати, як правильно пити талу воду після заморожування. Найбільшу силу вона має відразу після відтавання. Тому вживати її можна ковтками, не чекаючи, поки набереться повний стакан. "Ідеальну" талу воду можна приготувати буквально за пару годин, якщо налити рідину в контейнер і дати їй постояти в морозилці. За дві години на поверхні рідини утворюється тонкий шар льоду, який тут же прибирають, тому що в ньому концентруються всі важкі елементи. Приготовлена таким чином вода володіє всіма лікувальними властивостями талої і може вживатися нарівні з нею.

Вода Сассі

Класична вода Сассі є вітамінно-мінеральним коктейлем, в якому підібрані оптимальні для вживання інгредієнти. Щоб приготувати такий напій, потрібно взяти два літри джерельної або бутильованої води, додати в нього одну столову ложку подрібненого імбиру, один нарізаний тоненькими скибочками огірочок і десяток листя м'яти перцевої. Ємність з цією сумішшю слід поставити в холодильник на саму нижню полицю і потримати там десять-дванадцять годин. Протягом цього часу всі мікроелементи і вітаміни змішаються з водою і перетворяться в освіжаючий і корисний коктейль.Ось такі справи! Але обирати, звичайно, Вам! Пийте на здоров'я, мінеральну воду ТМ “Червона калина”.

Поділитись в соцмережах:

Усі новини